Letos nově zformovaná 41. samostatná mechanizovaná brigáda se chystá na bojové nasazení během ofenzivních operací v tomto roce. Brigáda stejně jako mnoho jiných má dostatek vojáků, ale potřebuje doplnit potřebné vybavení. 

Jak pomáháme ?

Po dohodě s velením brigády se zaměřujeme na vybudování vozového parku + zázemí polního obvaziště mechanizovaného praporu a výbavu pro vybudování dronové aerorozvědky brigády. Sem budou zaměřeny naše první dodávky. Vojáci potřebují turnikety (škrtidla), tlakové obvazy, gázy, infuzní roztoky, ohřívače krve, inkubační sety, oxymetry, defibrilátory, intraoseální vrtačky a spoustu dalšího zdravotnického materiálu.

Ale nejen to. Pro zvýšení šancí na přežití jejich zraněných kolegů budou zdravotníci brigády potřebovat i sanitky pro přepravu zraněných do polních nemocnic a také dostatek zdravotnického vybavení, včetně nafukovacích stanů a zařízení pro malý operační sál.

Pro aerorozvědku budou pro změnu určeny drony s termovizí, přenosné počítače, nafukovací stany, elektrocentrály, powerpacky, zesilovače signálu a další zařízení.

Pomoc předáváme přímo příslušníkům ZSU, kteří ji budou sami používat. Máme tak jistotu, že se pomoc dostane na ta správná místa, kde je jí opravdu potřeba.

Tyto projekty se také týkaly podpory 41. MB:

Powered by Froala Editor

Přispějte také na tento projekt Podpořte nás Sdílet

Aktuality

Pomoc Ukrajině - prosíme o podporu.

Sledujte nás na Instagramu

Partneři

Tato webová stránka používá cookies k poskytování lepších služeb. Používáním této stránky souhlasíte s používáním cookies.